با آسایش طراحی بهترین کاتالوگ را سفارش دهید

در فرهنگ فارسی معین کاتالوگ را ” دفترچه ای که طرز کار دستگاهی را نشان دهد- کارنما – فهرست ، فهرست راهنمای اشیاء، بروشور، کالانما ” ترجمه کرده است.

کاتالوگ در زبان انگلیسی به دو صورت Catalogue و Catalog نوشته می شود.

در سایت  www.businessdictionary.com  کاتالوگ را “یک فهرست از محصولات در حال فروش یا خدمات به همراه توضیحات و قیمت آن ها به صورت یک سند چاپی، یا سند الکترونیکی ( ای-کاتالوگ ) بر روی اینترنت یا بر روی فلاپی، سی دی، دی وی دی، وغیر” معرفی نموده است.

catalog

و اما وب سایت higrafik چه خدمتی برای شما ارئه می دهد؟

وب سایت higrafik بستری را فراهم کرده است که کارفرمایان بتوانند خدمات و کالاهای گرافیکی را به صورت پروژه آنلاین دریافت کنند.

چطور؟

در وب سایت higrafik شما هر آنچه که در حیطه کالا و خدمات گرافیکی نیاز دارید به صورت پروژه تعریف می کنید و طراحان و ارائه دهندگان کالا و خدمات سعی بر آن دارند که بهترین پیشنهاد را به شما ارائه دهند

چرا بهتر است طراحی کاتالوگ محصولات خود را در وب سایت higrafik سفارش دهید؟

“کاتالوگ زبان محصول و خدمات ما پیش مشتریان است”

بله با گسترش فعالیت های ما در صحنه کسب و کار و رقابتهای تنگاتنگ در بازار جذب مشتری  همه ما نیاز به وسیله ای داریم که از طرف شرکت ما و محصولات ما نزد مشتری برود و ما را معرفی کند این کار مهم در دنیای تجارت بر عهده کاتالوگها هست. کاتالوگها یکی از اقلامی در هر شرکت هست که حتما زیر نظر مدیر عامل تهیه و طراحی می شود و یکی از پر مصرفترین کالای تبلیغاتی است که به هیچ عنوان در شرکت نمی توان از آن صرف نظر کرد و یا جایگزینی برای آن قرار داد. فقط یک کار می توان کرد آن هم کم کردن کیفیت آن است که یکی از زنگ خطرهای کسب و کار است زیرا همانطور که هر فردی زمانی که می خواهد به میهمانی برد بهترین لباس را می پوشد و خود را به شایسته ترین شکل درست می کند پس کالای ما هم باید با بهترین ظاهر ممکن در بازار معرفی شود.

ما در وب سایت higrafik سعی کرده ایم تعدادی از طراحان مجرب را از سر تا سر ایران  را کنار هم قرار دهیم تا بهترین طرح  را به شما دهند تا شما بتوانید با قیمتی منصفانه کاتالوگی حرفه ای تهیه کنید مهمتر از همه اینکه برای تهیه کاتالوگی با کیفیت شما کمترین وقت را می گذارید

اما وب سایت higrafik دو مزیت استثنایی دیگر را هم بجز طراحی در اختیارشما قرار داده است

این مزایا چیست؟

از آنجایی که تیم higrafik هم به عنوان صاحبان کسب و کار درگیر دغدغه تهیه کاتالوگ بوده اند و هم به عنوان همراهان طراحان در زمینه طراحی کاتالوگ فعالیت داشتند مشکلاتی که در این بین برای کارفرما و طراح وجود دارد را به عنوان شخص ثالت دیده است و برای همین در این وب سایت هدف خود را تنها ارائه خدمات و کسب درآمد قرار نداده است و قصد دارد هم به کارفرمایان هم به طراحان در زمینه بهبود فرایند تهیه و تولید کمک کند. به همین دلیل یک خدمت اختصاصی برای کاتالوگ و یک خدمت ویژه برای کلیه سفارشات گرافیکی برای شما ایجاد کرده است

خدمت اختصاصی کاتالوگ

برخی وقتها پیش می آید ما کاتالوگی داریم که مناسب است ولی ما به آن اعتماد نداریم و بلعکس برخی موارد کاتالوگی داریم که مناسب نیست ولی سالها از آن استفاده می کنیم در کل یک سوال اساسی برای کاتالوگ وجود دارد؟؟!!

آیا کاتالوگ ما مناسب است یا خیر؟

و در ادامه این سوال به این فکر می افتید که آیا باید برای کاتالوگ خودتون چقدر خرج کنید؟

برای رفع این نیاز یک قسمتی به نام ارزیابی کاتالوگ قرار داده ایم که شما می توانید کاتالوگ موجود خود را به ارزیابی بگذارید و از طراحان حرفه ای وب سایت higrafik به رایگان نظردریافت کنید و در این صورت می توانید تصمیم بگیرد که چقدر وچگونه کاتالوگ تهیه کنید

امکان دومی که سایت higrafik در اختیار شما می گذارد از طریق بخش قانومندی خوشمزه است که شما می توانید از طریق راهنمایی های این بخش در فرایند سفارشات خود بهبود بخشید و هم فرایند کاری خود را سریعتر کنید هم کیفیت بهتری را دریافت کنید.

و اما چطور می توانید با خیال راحت کاتالوگ سفارش دهید در یک فرآیند چند مرحله ای ساده نگرانی تهیه این کالای تبلیغاتی بارش از روی دوش مدیران شرکت برداشته می شود

 

چطور؟ بیاید با هم بررسی کنیم!!!

شما با عضویت در وب سایت higrafik ( که البته یک دفعه برای همیشه انجام می شود) برای خود یک پروفایل ایجاد می کنید ۱۰ دقیقه از هر زمان آزاد شبانه روز خود را اختصاص میدهید که با حوصله هر آنچه که نیاز دارید با دقت به صورت پروژه ثبت کنید مهمتر از همه بودجه خود را هم مشخص می کنید و پروژه ثبت می شود دیگه کار تمام است شما پروژه خود را بین ارائه دهندگان کالا و خدمات در سایت به مسابقه می گذارید مطمئنا در مسابقه همه سعی می کنند بهترین شرایط را ارئه دهند و دریافت بهترین شرایط یعنی خشنودی شما. 

چطور اینقدر مطمئن هستیم که شما خوشنود می شوید؟

چون اولا تمام افرادی که در این سایت خدمات ارئه می دهند مورد ارزیابی و نظر سنجی شما قرار می گیرند و چون وب سایت higrafik یک ویترین باز برای معرفی و نشان دادن نوع عملکرد آنها می باشد پس عدم رضایت شما برای آنها نمایی منفی به جا خواهد گذاشت و چون افراد و شرکتهای متعدد در این سایت کنار هم هستند هیچ کدام دوست ندارند در میان دیگر رقبا بد دیده شوند پس هر کدام سعی دارند رضایت شما را جلب کنند. از طرفی چون شما تمام خواسته، نیاز و بودجه خود را مطرح کرده اید و کسانی که به شما پیشنهاد می دهند با آگاهی از تمام خواسته شما اقدام به پیشنهاد کرده اند پس خواسته و نیاز شما بیشتر برآورده خواهد شد و دوباره شما خوشنود می شود در پایان هم پرداخت امن وب سایت higrafik وقتی شما اعلام رضایت و تایید فرستادید هزینه پروژه شما را پرداخت می کند همان هزینه ای که متناسب با بودجه شما است و این هم دو تا خشنودی دیگر برای شما.

پس شما با دریافت سه تا خشنودی از وب سایت higrafik ما را به سایر دوستان خود معرفی می کنید. متشکریم